Bestuur

Op deze pagina vindt U gegevens omtrent het Bestuur alsmede andere relevante medewerkers,

commissies en webbeheerders !

Het bestuur wordt per 13 februari 2018 gevormd door:


pasfoto

Voorzitter,  Theo Hamer 

 't Heegken 3

7251 PW

Vorden

0575-551980

 

 

 fam.hamer@planet.nl

 

 

pasfoto

Vice-voorzitter,

Gert Harmsen

 Steenderenseweg 15

7255 KV Hengelo

0575-551488

 mtsharmsen@hotmail.com 

 

 pasfoto

Secretaresse

Annelies Looman

 Pinnedijk 32

7011 JG Gaanderen

 06 51753848

 secretariaat@instapendraf.nl

 pasfoto2

Penningmeester,

Jebbo Haverkamp

 Bevermeerseweg 13

 6986 BK Angerlo

 0313-476014

 penningmeester@instapendraf.nl

Minetta

Bestuurslid,

Minetta Hobelman

 Oude Loorweg 1

 7021 MS Zelhem

 0314-623064

 a.hobelman@hetnet.nl


pasfoto

Bestuurslid,

Remco Krouwel

 Halle Heideweg 5a

 7025CC Halle

 06-40291259

 

 

 

 Remco2006@hotmail.com

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Overige relevante medewerkers en commissies:

Wedstrijdsecretariaat:

Willemien

- Willemien Steenblik                         

 wedstrijdsecretariaat@instapendraf.nl

Parcoursbouwer SGMW:

Bennie

 - Bennie Steenblik

 b.j.steenblik@online.nl

 

Sponsorwerving:

pasfoto

 

 - Theo Hamer

 

 sponsoring@instapendraf.nl

Webbeheerder:

 pasfoto

 Wim Feenstra

beheerder@instapendraf.nl

wim0123@hotmail.nl

Huisfotograaf:

Theo

 

 - Theo Janssen

 
     

 Wedstrijdcommissie:c

 - Marcel Schiphorst

 - Bennie Steenblik

 - Bert Hobelman

 -Minetta Hobelman

 - Jan Lijftogt

  Tonnie Harmsen

 hoefsmid.mschiphorst@gmail.com

 Recreatiecommissie:

- Gert Harmsen

  Monique Rotman

 - Jebbo Haverkamp

  Remco Krouwel

 secretariaat@instapendraf.nl

 

 Tot slot vanzelfsprekend al die onmisbare, anonieme, altijd klaarstaande, trouwe medewerkers die niet specifiek op deze pagina genoemd worden, maar absoluut onmisbaar zijn voor de Vereniging en bij het organiseren van de evenementen. Hulde en dank daarvoor !