Voorlopige Starlijst nu met namen 28/8

De tijden worden opgeshoven zodra bekend is of reservekandidaten wel of niet willen starten.

   
Wagennr. Naam soort Klasse ring starttijd Dressuur vaardigheidsbaan L of M
  reserve 1 paard L 1 08.30 L
4400 Tessa Post 1 paard L 1 08.40 L
3579 Inge Winter 1 paard L 1 08.50 L
1327 Ronald Tomassen 1 paard L 1 09.00 L
1887 John Castelijns 1 paard L 1 09.10 L
3129 Gabriëlle Van den Broek - Kitslaar 1 paard L 1 09.20 L
4435 John Smeets 1 paard L 1 09.30 L
3958 Melissa Langezaal 1 paard L 1 09.40 L
          Pauze 10 min  
3075 Koen De Wit 1 paard L 1 10.00 L
4264 Ekelien Van 't Hoog 1 paard L 1 10.10 L
4424 Niels Jonkers 1 paard L 1 10.20 L
1211 Shirley Geraets - Moors 1 paard L 1 10.30 L
4234 Edwin Van Turnhout 1 paard L 1 10.40 L
3561 Hans Goedhart 4 paard L L+M 1 10.50 L
768 Paul Loman 4 paard M L+M 1 11.00 L
3405 Monte Visser 4 paard M L+M 1 11.10 L
          Grote pauze  
  reserve 2 pony M 1 12.40 M
1589 Jan-leen Boot 2 pony M 1 12.50 M
1463 Geert Van Dijk 2 pony M 1 13.00 M
1594 Wim v.d Ende 2 pony M 1 13.10 M
3894 Gijs Van Veluw 2 pony M 1 13.20 M
2150 Rian Van Arkel 2 pony M 1 13.30 M
2170 Ramon Oosterveld 2 pony M 1 13.40 M
          Pauze 10 min  
3107 Giel Van der Linden 2 pony M 1 14.00 M
3892 Larissa Reints 2 pony M 1 14.10 M
3632 Jorn van Olst 2 pony M 1 14.20 M
3728 Maaike Kraay 2 pony M 1 14.30 M
3729 Rebecca Koops 2 pony M 1 14.40 M
          PAUZE 10 MIN  
3354 Danielle Tuijl 2 pony M 1 15.00 M
1913 Marissa Schuiling 2 pony M 1 15.10 M
4207 Rowan Timmer 2 pony M 1 15.20 M
3050 Jan Loenen 2 pony M 1 15.30 M
1048 Lisa Brouwer 2 pony M 1 15.40 M
3922 Elise Borgstijn 2 pony M 1 15.50 M
             
             
Wagennr. Naam soort Klasse ring starttijd Dressuur vaardigheidsbaan L of M
4573 Loek Van Delft 1 pony L 2 08.30 L
4455 Marly Meulendijk 1 pony L 2 08.40 L
2136 Lisa Tutert 1 pony L 2 08.50 L
3983 Renske Zeldenrijk 1 pony L 2 09.00 L
3232 Guido Herwig 1 pony L 2 09.10 L
3477 Wendy Boeckhout 1 pony L 2 09.20 L
2098 Anneloes Kleinbussink 1 pony L 2 09.30 L
4199 Cindy Benschop 1 pony L 2 09.40 L
          Pauze 10 min  
804 Patrick Wormgoor 1 pony L 2 10.00 L
4254 Saskia Koldenhof 1 pony L 2 10.10 L
4430 Dirk Bastiaansen 1 pony L 2 10.20 L
3165 Betsie Van der Ploeg 1 pony L 2 10.30 L
  reserve 2 paard L L+M 2 10.40 L
3009 Jan Toepoel 2 paard L L+M 2 10.50 L
4319 Jan Broeze 2 paard L L+M 2 11.00 L
1956 Henk Bos 2 paard M L+M 2 11.10 L
          Pauze 10 min  
1606 Harry Streutker 2 paard M L+M 2 11.30 L
3407 Albert Hooyer 2 paard M L+M 2 11.40 L
74 Michiel Klep 2 paard M L+M 2 11.50 L
  reserve 2 paard M L+M 2 12.00 L
          GROTE PAUZE  
  reserve 1 pony M 2 13.00 M
3469 Edwin Ter Maat 1 pony M 2 13.10 M
1784 Harrie Loman 1 pony M 2 13.20 M
1818 Chantal Van der Wijst 1 pony M 2 13.40 M
3951 Jordy Van der Wijst 1 pony M 2 13.50 M
3633 Linda Van Kasteren 1 pony M 2 14.00 M
          Pauze 10 min  
3705 Renate Provoost 1 pony M 2 14.20 M
3970 Ronald Van Eijk 1 pony M 2 14.30 M
1866 Cornelis Van der Wal 1 pony M 2 14.40 M
1704 Melanie Dekker 1 pony M 2 14.50 M
1116 Marcel Van de Kamp 1 pony M 2 15.00 M
2173 Ronald Looijmans 1 pony M 2 15.10 M
          PAUZE 10 MIN  
3455 Manon Van Echten 4 pony L L+M 2 15.30 M
2042 Chantal Brugmans 4 pony M L+M 2 15.40 M
1458 Roelf Lamein 4 pony M L+M 2 15.50 M
1623 Roy Van der Velden 4 pony M L+M 2 16.00 M
             

 

             
             
Wagennr. Naam soort Klasse ring starttijd Dressuur vaardigheidsbaan L of M
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
    leeg   3 0  
4231 Lonneke Van de Eijnden 2 pony L 3 10.00 L
1757 Angelique Van Ommen 2 pony L 3 10.10 L
3035 Frank Vissers 2 pony L 3 10.20 L
3576 Sanne Janssen 2 pony L 3 10.30 L
3115 Kim Oudshoorn 2 pony L 3 10.40 L
3748 Joris Wouda 2 pony L 3 10.50 L
          Pauze 10 min  
4002 Jelle Leliveld 2 pony L 3 11.10 L
4223 Anouk De Haas 2 pony L 3 11.20 L
4321 Irma Teunissen 2 pony L 3 11.30 L
1715 Dexter Biersteker 2 pony L 3 11.40 L
3755 Ischa Vink 2 pony L 3 11.50 L
          GROTE PAUZE  
  res 1 paard M 3 12.40 M
215 Paul Aarts 1 paard M 3 12.50 M
3508 Gert Vis van heemst 1 paard M 3 13.00 M
243 Wim Knoppersen 1 paard M 3 13.10 M
3125 Xander Tuitjer 1 paard M 3 13.20 M
1961 Daan Goekoop 1 paard M 3 13.30 M
1990 Rene Beek 1 paard M 3 13.40 M
          Pauze 10 min  
1117 Wim Veldboom 1 paard M 3 14.00 M
3534 Henk Hans 1 paard M 3 14.10 M
3549 Anouk Houterman 1 paard M 3 14.20 M
3664 Kelly Speelman - Sturrus 1 paard M 3 14.30 M
1232 Piet Peepers 1 paard M 3 14.40 M
1816 Maud Heeren 1 paard M 3 14.50 M
          PAUZE 10 MIN  
4283 Jelmer Bakker Ta po L L+M+Z 3 15.10 M
1933 Bianca Ten Hoeve - Kol Ta po L L+M+Z 3 15.20 M
1812 Pieter Douma Ta po M L+M+Z 3 15.30 M
1673 Pieter De Jong Ta po M L+M+Z 3 15.40 M
1163 Dick Bolt Ta po M L+M+Z 3 15.50 M
1785 Hanne-Louise de Koning Ta po Z L+M+Z 3 16.00 M